Galeria sztuki Ado-Art prezentuje malarstwo, grafikę, fotografię, rzeźbę. 

Proponujemy dzieła docenianych polskich artystów, cieszących się uznaniem kolekcjonerów, oraz prace młodych, nieznanych w szerszym gronie twórców, których malarski talent i wyobraźnia zwróciły naszą uwagę. 

Prezentujemy artystów sztuki przedstawieniowej, czerpiącej ze znanych motywów codzienności, dzięki czemu każdy odbiorca może odwołać się do własnych doświadczeń i emocji. Posiadamy również bogate zbiory sztuki abstrakcyjnej, zrywającej z klasycznymi konwencjami, stanowiące próbę ujęcia nowego znaczenia i kierunku rozwoju sztuki najnowszej. 

Swoją ofertę kierujemy do odbiorców owładniętych ideą "piękna na co dzień i dla każdego". Uważamy, że sztuka powinna towarzyszyć nam wszędzie, wlewać w nasze życie pełne pozytywnych emocji barwy i pobudzać wrażliwość artystyczną.
W zbiorach Galerii znajdują się prace m.in. Edwarda Dwurnika, Leszka Żegalskiego, Krzysztofa Pasztuły, Ryszarda Miłka, Stanisława Imienińskiego, Stanisława Przewłockiego, Piotra Olbrychowskiego, Tomasza Włodarczyka, Roberta Lisowskiego i wielu innych. 

Zajmujemy się doradztwem w zakresie tworzenia kolekcji malarstwa. Oferujemy pomoc dekoratora przestrzeni, gwarantujemy odpowiedni dobór prac malarskich do wnętrz. Specjalizujemy się w oprawie obrazów, oferujemy profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiednich ram.