Regulamin PracowniREGULAMIN PRACOWNI RAMIARSKIEJ GALERII ADO-ART

 

1.     Firma Ado-art Sp. z o.o. oprócz sprzedaży obrazów świadczy usługi ramiarskie. 

2.     Firma Ado-art Sp. z o.o. przyjmuje odpowiedzialność finansową za przyjęte do oprawy obrazy. Ado-art zobowiązuje się do przechowywania obrazów, luster, prac do oprawy w odpowiednich warunkach. Jeżeli stworzenie bezpiecznych warunków przechowywania dzieła jest niemożliwe, klient zostanie natychmiast poinformowany. 

3.     Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni kalendarzowych. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w szczególnych wypadkach niezależnych od Firmy (np. opóźnienie dostawcy listwy, dostarczenie przez dostawcę wadliwej listwy, uniemożliwiające oprawę zgodnie z ustaleniami z klientem.) O możliwości wydłużenia terminu oprawy klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

4.     Obrazy oprawione, w zależności od ustaleń z klientem trafiają do wyznaczonego punktu Galerii Sztuki Ado-art. Punkty Galerii nie dysponują magazynami do przechowywania obrazów, w związku z czym obraz przeznaczony do odbioru, pozostaje w punkcie Galerii przez 7 dni od daty poinformowania klienta o dostarczeniu do wskazanego punktu Galerii. W sytuacji nie stawienia się klienta po odbiór pracy, Galeria odsyła pracę do Głównej Siedziby Firmy w Julianowie przy ul. Julianowskiej 66a, gdzie można je odebrać od poniedziałku do soboty w godz. od 11:00 do 16:00.

 

5.     Wartość przedmiotu przekazywanego do oprawy wyższa niż 1000PLN (jeden tysiąc złotych) powinna zostać zdeklarowana przez klienta i zaznaczona na druku zamówienia. Jeżeli klient do dokona odpowiedniego zapisu, przyjmuje się, że wartość przedmiotu nie przekracza 1000PLN 

6.     Firma Ado-art informujemy, że odcienie listw malarskich mogą odbiegać od odcieni oraz struktury drewna prezentowanych na  wzornikach. Dzieje się tak ponieważ określone partie listwy wykonywane są indywidualnie, w związku z powyższym nie może stanowić to podstawy do reklamacji. 

7.     Galeria Sztuki i Oprawa Obrazów Ado-art nie może zagwarantować reakcji zachowanie oprawianych przedmiotów na umieszczenie w nowej ramie, przede wszystkim dotyczy akwarel, pasteli i wszelkich prac wykonanych na papierze  (nie jest to zależne od wykonanej usługi, tylko od jakości papieru i wilgotności powietrza w której przechowywany był obraz.)

8.     Wszystkie oprawy wykonywane są na indywidualne zamówienie, zgodnie z  wymiarami podanymi przez klienta, dlatego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

9.     Reklamacje rozpatrujemy w Galerii i Pracowni Oprawy Obrazów w Julianowie - głównej siedzibie Ado-art Sp. z o.o. w ciągu 7 dni roboczych.

Regulamin Pracowni

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz